ul. Konstytucji 3-go Maja 39A
tel 75 76 18 660 kom 601 556 495 fax 75 76 16 195

Wiedeń

/ wycieczki / Wiedeń

Wiedeń

ZAPRASZAMY DO CESARSKIEGO WIEDNIA

środy

Wiedeń to największe miasto i stolica Austrii, bardzo chętnie odwiedzane przez turystów, którzy skuszeni są przede wszystkim bogactwem zabytków, z najstarszą częścią miasta – wpisaną na listę UNESCO.Podczas całodniowej wycieczki do Wiednia poznają Państwo najważniejsze zabytki miasta, które obligatoryjnie należy zobaczyć podczas wizyty w tym mieście.
Wiedeń to bogactwo, przepiękna architektura i duża przestrzeń. W stolicy Austrii znajdziecie zabytki ze niemal wszystkich epok historycznych, wspaniałe królewskie rezydencje, liczne muzea, imponujący ratusz.
Nasz przewodnik przybliży Państwu historię miasta, opowie o wybudowanych w różnych stylach architektonicznych oraz epokach niezwykłe budowle –obiekty sakralne oraz pałace.
Wiednia nie da poznać się dogłębnie w jeden dzień, ale da się wskrzesić w sobie potrzebę powrotu do tego pięknego miasta w niedalekiej przyszłości! – zapraszamy do podróży!!!
Opłata na obowiązkowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny wynika z
ROZPORZĄDZENIA MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI z dnia 21 listopada 2016 r.

Wiedeń

ZAPRASZAMY DO CESARSKIEGO WIEDNIA

dni wyjazdów :
środy

Cena

249,00 zł dorośli + 10 zł na obowiązkowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, 229,00 zł dzieci i młodzież* + 10 zł na obowiązkowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

* dzieci i młodzież do 18 roku życia.