ul. Konstytucji 3-go Maja 39A
tel 75 76 18 660 kom 601 556 495 fax 75 76 16 195

Wiedeń

/ wycieczki / Wiedeń

Wiedeń

ZAPRASZAMY DO CESARSKIEGO WIEDNIA

środy

Oferujemy Państwu organizowaną przez nasze biuro, najmniej męczącą i najbardziej ciekawą pod względem merytorycznym wycieczkę do Wiednia spośród innych biur z Karpacza i okolic organizujących podobne wyjazdy. Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń, staramy się pokazać Państwu nie tylko najpiękniejsze zabytki Wiednia, nie tylko wskazać gdzie można zjeść słynny tort Sachera, przyjazne i tanie miejsce na posiłek, ale też przybliżyć „Wiedeńskie Smaczki”, ciekawostki, opowiedzieć o najsłynniejszych postaciach związanych z Wiedniem,a wszystko to pokaże i przekaże jeden z NAJLEPSZYCH PRZEWODNIKÓW, z dużą wiedzą, kulturą i ciekawym sposobem pokazania Wiednia. Nasze autokary są komfortowe, standardowo wyposażone w klimatyzację, DVD, barek, posiadają lodówkę. Prowadzą je DOŚWIADCZENI KIEROWCY WYSOKIEJ KLASY, z dużym doświadczeniem, przez co podróż staje się miła i bezpieczna.
Opłata na obowiązkowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny wynika z ROZPORZĄDZENIA MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI z dnia 21 listopada 2016 r.

Wiedeń

ZAPRASZAMY DO CESARSKIEGO WIEDNIA

dni wyjazdów :
środy

Cena

190,00 zł dorośli + 10 zł na obowiązkowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, 170,00 zł dzieci i młodzież* + 10 zł na obowiązkowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

* dzieci i młodzież do 18 roku życia.