ul. Konstytucji 3-go Maja 39A
75 76 18 660 kom 601 556 495
Noclegi

Biuro nasze współpracuje z wieloma ośrodkami wczasowymi, pensjonatami i kwaterami prywatnymi zlokalizowanymi w Karpaczu oraz na terenie całych Karkonoszy, co daje naszej klienteli możliwość wyboru najbardziej dogodnych warunków spędzenia pobytu w naszej okolicy. Nie sposób wymienić tutaj wszystkich obiektów, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w drodze telefonicznej lub mailowej wszystkich chętnych chcących spędzić wolny czas w Karkonoszach. Zapraszamy zarówno grupy zorganizowane jak i turystów indywidualnych.

 

Poniżej wybrane propozycje dla wypoczynku rodzinnego:

 

Apartament (zdjęcia poniżej - mieszkanie wakacyjne zlokalizowane jest na osiedlu Skalnym w Karpaczu (cicha, spokojna okolica). Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym apartamentowcu na II kondygnacji, składa się z przedpokoju, 2 osobowej sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego (rozkładana 2 osobowa sofa). W mieszkaniu telewizja, aneks kuchenny, łazienka (wc, natrysk, umywalka), miejsce parkingowe.

 

Cena za wynajęcie apartamentu / mieszkania wakacyjnego - od 170 zł/ dobę przy pobycie do 4 osób.
Każda następna osoba - płatne dodatkowo od 30 zł.

 

POLECANE NOCLEGI W ADRSPACHU (SKALNE MIASTO) klikając w ten link znajdziesz polecany przez nas nocleg w Skalnym Mieście (ADRSPACH) www.srubupeteho.cz