ul. Konstytucji 3-go Maja 39A
75 76 18 660 kom 601 556 495
środa
Cesarski Wiedeń
Cena: 289 / normalna , 259 /ulgowa , 130 /do 3 lat
Najbliższe terminy:

Opis wycieczki

Wiedeń to największe miasto i stolica Austrii, bardzo chętnie odwiedzane przez turystów, którzy skuszeni są przede wszystkim bogactwem zabytków, z najstarszą częścią miasta – wpisaną na listę UNESCO. Podczas całodniowej wycieczki do Wiednia poznają Państwo najważniejsze zabytki miasta, które obligatoryjnie należy zobaczyć podczas wizyty w tym mieście.
Wiedeń to bogactwo, przepiękna architektura i duża przestrzeń. W stolicy Austrii znajdziecie zabytki ze niemal wszystkich epok historycznych, wspaniałe królewskie rezydencje, liczne muzea, imponujący ratusz.
Nasz przewodnik przybliży Państwu historię miasta, opowie o wybudowanych w różnych stylach architektonicznych oraz epokach niezwykłe budowle – obiekty sakralne oraz pałace.
Wiednia nie da poznać się dogłębnie w jeden dzień, ale da się wskrzesić w sobie potrzebę powrotu do tego pięknego miasta w niedalekiej przyszłości! – zapraszamy do podróży!!!
Opłata na obowiązkowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny wynika z ROZPORZĄDZENIA MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI z dnia 21 listopada 2016r.

Plan ramowy

WIEDEŃ (4:00 – 23:45)

- 4:00. rano - wyjazd z Karpacza, przekroczenie granicy Polsko - Czeskiej Lubawka – Kralovec,

- około godz. 9:30 – przerwa (toalety, kawa, ew.śniadanie),

- około godz. 11:00 – przyjazd do Wiednia, przejazd częścią tzw. Ringu – MAK, Ministerstwo Wojny, Parki Wiednia, Opera Wiedeńska, spacer po Cesarskim Wiedniu – Plac Marii Teresy, Parlament, Ratusz, Teatr Cesarski, Ogrody Miejskie, Hofburg – niegdyś siedziba Cesarzy, dziś biura Kanclerza Austrii,jedne z najekskluzywniejszych dzielnic Wiednia - Kohlmarkt Kartnerstrasse, Graben, Plac Św. Szczepana, gotycka katedra Św. Szczepana - czas wolny około 1 godziny. Oglądając ciekawostki Wiednia przejeżdżamy do jednej z dzielnic aby obejrzeć dzieło kontrowersyjnego twórcy Hundertwassera, (zwiedzanie, przerwa na kawę i zakup pamiątek)

- około godz. 17:30 – wyjazd do Polski,

- przewidywany powrót około godz. 23:45.

*podane godziny są orientacyjne i z przyczyn niezależnych od Biura mogą ulec niewielkiej zmianie

Opis wycieczki

Cena wycieczki:
 dorośli:  289,00 zł ,dzieci od 3 do 18 lat: 259,00 zł ,dzieci do 3 lat: 130 zł

 

Powyższe ceny obejmują:
- transport autokarowy z klimatyzacją,
- usługę pilotażowo- przewodnicką,
- ubezpieczenie turystyczne,
- vat.

 

Powyższe ceny nie obejmują:
- brak dodatkowych kosztów (wskazane kieszonkowe w koronach czeskich i euro)

Wszystkie terminy